SPECJALISTA . DS. SPRZEDAŻY

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

SYSTEMATYCZNE WYSZUKIWANIE I POZYSKIWANIE KLIENTÓW
OBSŁUGA KLIENTÓW POD KĄTEM ZAPYTAŃ, ZAMÓWIEŃ, ZGŁASZANYCH UWAG, DBANIA O ICH ZADOWOLENIE
NAWIĄZYWANIE KONTAKTÓW I BUDOWANIE RELACJI Z KLIENTAMI
PRZYGOTOWANIE I PREZENTACJA OFERTY HANDLOWEJ
PLANOWANIE CZASU PRACY ZAPEWNIENIE NAJWYŻSZYCH STANDARDÓW OBSŁUGI KLIENTA;

WYMAGANIA:
DOŚWIADCZENIE W POZYSKIWANIU KLIENTÓW
UMIEJĘTNOŚĆ BUDOWANIA DŁUGOTERMINOWYCH RELACJI
WYKSZTAŁCENIE MINIMUM ŚREDNIE
UMIEJĘTNOŚCI NEGOCJACYJNE I ŁATWOŚĆ NAWIĄZYWANIA KONTAKTÓW
WYSOKA MOTYWACJA DO PRACY
SAMODZIELNOŚĆ I DOBRA ORGANIZACJA PRACY
DYSPOZYCYJNOŚĆ I KREATYWNOŚĆ
ZNAJOMOŚĆ PAKIETU MS OFFICE (EXCEL, WORD);

OFERUJEMY:
ZATRUDNIENIE W OPARCIU O UMOWĘ ZLECENIE OKRES PRÓBNY / UMOWA O PRACĘ
SZKOLENIE DOTYCZĄCE MATERIAŁÓW OPAKOWANIOWYCH
ATRAKCYJNY SYSTEM WYNAGRODZEŃ
NARZĘDZIA PRACY: LAPTOP, TELEFON.
PRACĘ W PEŁNYM WYMIARZE GODZIN
PRACĘ W GODZINACH OD 8:00 DO 15:00
MIŁĄ ATMOSFERĘ
PRACA MA CHARAKTER STACJONARNY
MIEJSCE PRACY: PYSKOWICE